یکشنبه     18/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 425

image 2019 3 11 21 46 29 971 mPs

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،  نوبخت هنگام ورود به خراسان جنوبی از برنامه توسعه کوتاه مدت 2 ساله در قالب طرح و پروژه هایی بالغ بر 1250 میلیارد تومان خبر داد و افزود: هماهنگی لازم برای ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امام خمینی(ره) و افرادی که از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مستحق دریافت این واحدهای هستند، صورت پذیرفته است.

وی در خصوص مصوبه افزایش حقوق کارکنان دولت گفت: در مجموع بیست درصد تبصره ذیل ماده 64 قانون مدیریت خدمات کشوری که دلالت دارد بر هر نوع افزایشی که بر پایه حقوق سال و سالهای بعد اعمال شود  باید بصورت ضریب ریالی تعیین شود.

نوبخت افزود:طبق نظر رییس مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش چهارصد هزار تومان بصورت پایه برای کلیه کارکنان نیز بصورت ضریب اعمال خواهد شد. رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: کارکنان دولت هیچ تردید نکنند که اگر اندگ مخالفتی در مورد این مصوبه صورت گرفت، به این دلیل بود که خیر بیشتری به همکارانمان برسد.

وی ادامه داد: خوشبختانه مجلس تصمیم درست و شایسته ای داشت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی تلاش خواهد کرد به گونه ای عمل شود که این 20 درصد به نحو مطلوب در پایه حقوق کارکنان دولت محاسبه شود.

IMG 8871

فایل تصویری خبر برای بازدید علاقمندان بارگذاری گردید.

                                                                                                                                                                                                                              https://www.aparat.com/v/MNltu